Dlaczego u Nas warto zamówić stronę?

Wiedza, doświadczenie, nowatorskie pomysły i zapał do pracy.

Jesteśmy grupą osób zajmujących się już od wielu lat reklamą internetową. Przygodę ze stronami internetowymi zaczęliśmy tuż po ukończeniu studiów informatycznych i dodatkowo dzięki pracy w firmach handlowych w dziale marketingu i informatyki na stanowisku specjalisty zdobyliśmy doświadczenie z dziedziny marketingu. Obecnie skutecznie łączymy dwie dziedziny tzn. informatykę i marketing co przełożyło się na utworzenie firmy DeSoft oferującej wykonanie skutecznych rozwiązań reklamowych w internecie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie słuchamy potrzeb klienta, niczego nie narzucamy tylko staramy się wyjaśnić jak działa reklama internetowa i doradzamy najskuteczniejsze rozwiązania dla danej branży. Oferujemy projekt i wykonanie stron www, sklepów internetowych, prowadzenie kampanii Google AdWords, pozycjonowanie stron, audyt i optymalizację stron. Opisz co Ci jest potrzebne, a my znajdziemy najlepsze rozwiązania..

web site

 


Zwiększ o 1/2 liczbę klientów odwiedzających Twoją stronę

Z roku na rok liczba użytkowników korzystających z internetu na urządzeniach mobilnych rośnie.

Urządzenia stacjonarne
Tablety i telefony

Co Nas wyróżnia

Przede wszystkim doświadczenie w branży, pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdego projektu.

doświadczenie w programowaniu serwisów internetowych

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w programowaniu serwisów internetowych, doświadczenie w handlu i marketingu internetowym.

piszemy teksty na Internetową stronę

Copywriting

Oferujemy usługi pisania i tworzenia tekstów sprzedażowych na stronę, dzięki tej usłudze nie będziesz musiał sam się zastanawiać nad treścią strony.

tworząc portale internetowe stosujemy nowe technologie

Nowe technologie

Zastosowanie nowych technologii w naszych stronach www przekłada się na zwiększenie ilości odwiedzin strony przez klientów mobilnych i z google.

opieka nas stroną www Racibórz

Opieka nad stronami

Usługa bieżącej uaktualniania zawartości strony, nadzór nad poprawnością wyświetlania, prowadzenie profili na portalach społecznościowych.

Etapy tworzenia strony internetwej

Zacznij od tego, że odpowiesz sobie na kilka pytań, a mianowicie jaką rolę ma odegrać strona internetowa w prowadzeniu Twojej firmy, jaki cel będzie jej przyświecał, do czego ma służyć? Gdy już poznasz odpowiedzi na te wszystkie możemy zaczynać, zajmiemy się resztą.

 

Skontaktuj się z nami i przekaż swoje przemyślenia, zapoznamy się z działalnością Twojej firmy, przeanalizujemy rynek i konkurencję.

1 - 2

Po podpisaniu umowy na wykonanie strony przechodzimy do realizacji, czyli do stworzenia optymalnej koncepcji polegającej na doborze grafik, rozmieszczeniu kolejnych podstron Twojego serwisu. Następnie zostaną przedstawione Ci najlepsze projekty do wyboru.

Jeśli posiadasz własne zdjęcia, treści, na podstawie których chcesz aby została wykonana Twoja strona przekazujesz je nam. W innym przypadku sami przygotujemy to za Ciebie i przekazujemy Ci do akceptacji.

3 - 4

Stworzenie strony i jej optymalizacja pod wyszukiwarkę google. Umieszczenie strony w internecie.

strony raciborz