Pozycjonowanie stron www

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Profesionalne usługi reklamowe - skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie jest niczym innym jak działaniem mającym na celu uzyskanie najlepszych wyników w wyszukiwarkach na wybranych frazach, a co najważniejsze to znaczny wzrost zainteresowania Twoimi usługami. Sama strona internetowa już nie wystarczy aby zyski z reklamy internetowej były odczuwalne, obecnie należy wybić się ze swoją ofertą spośród konkurencyjnych firm i do tego właśnie służy pozycjonowanie. Dla przykładu jeżeli prowadzisz firmę budowlaną, a po wpisaniu w wyszukiwarce google frazy ”firma budowlana” twoja firma nie wyświetli się na pierwszej stronie to znaczy, że konkurencja już Cię wyprzedziła, a klienci skontaktują się z jedną z firmą, której oferta pokazała się na pierwszej stronie w tzw. TOP10. Mam nadzieję, że tym przykładem chociaż trochę wyjaśniony został sens pozycjonowania strony. .

 

 

W pozycjonowania nie zawsze tanio i szybko znaczy dobrze

W internecie jest obecnie wiele firm oferujących usługi pozycjonowania, jedni robią to tak aby efekty były szybko widoczne jednocześnie prowadząc działania nie zawsze zgodne z zasadami i polityką google, a efekt takich działań może być opłakany w skutkach. Istnieją również takie firmy do których należy również nasza firma, które prowadzą bezpieczne pozycjonowanie, biorąc pod uwagę przede wszystkim wymagania google i dostosowując do ich zasad.

Ceny pozycjonowania

Nie ma jednego cennika za usługi pozycjonowania, każda fraza wymaga odrębnej analizy i wyceny. Możemy jedynie wyróżnić możliwości płacenia za pozycjonowanie i jest to opłata stała abonamentowa, lub opłata za efekty, czyli klient płaci wówczas gdy strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce google po wpisaniu wybranej frazy.

Dobór słów kluczowych

Ważne jest aby każde słowo kluczowe zostało optymalnie dobrane.

  • Nasza firma za darmo dobierze słowa kluczowe (frazy) najpopularniejsze dla prowadzonej działalności oraz najczęściej wyszukiwane w google  przez klientów.
  • Przekaże klientowi za darmo dostęp do narzędzi monitorujących pozycje strony w google na wybranych frazach, gdzie na bieżąco będzie mógł obserwować postęp prac SEO.

Optymalizacja strony

Kolejnym etapem po doborze słów kluczowych jest zoptymalizowanie strony, polega to na podjęciu takich działań aby strona była przyjazna wyszukiwarkom i kojarzona bezpośrednio z dobranymi frazami. Koszt optymalizacji serwisu jest opłatą jednorazową i zaczyna się od 200zł netto.

Reklama Google AdWords

Pewnie nie raz zwróciłeś uwagę podczas wyszukiwań w google, że niektóre strony są wyróżnione na początku, u dołu i po prawej stronie wyników w wyszukiwarce w google. Tak właśnie wygląda efekt prowadzenia kampanii reklamowej Google AdWords. Sam ustalasz jaką kwotę chcesz poświęcić na tę kampanię. Płacisz wówczas gdy ktoś kliknie na twoją stronę i dlatego też bardzo ważne jest aby nie tracić budżetu na nietrafione wejścia abyśmy my zajęli się prowadzeniem tego typu kampanii. Przygotujemy tak tę reklamę aby wchodziły na stronę tylko osoby zainteresowane Twoją ofertą.

Audyt strony internetowych

Jeśli masz już stronę ale efekty jej posiadania nie są zadowalające i chcesz to poprawić jej atrakcyjność dla potencjalnego klienta, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż swoich usług możesz zlecić nam wykonanie audytu twojej strony. Sprawdzimy stronę pod względem poprawności technicznej wykonania, optymalizacji słów kluczowych, treści i wielu innych ważnych czynników bez, których Twoja strona może faktycznie nie odnosić pożądanego rezultatu sprzedażowego. W rezultacie otrzymasz szczegółowy raport ze wskazówkami co należy poprawić lub uzupełnić, a co jest poprawnie wykonane. Koszt takiej usługi to kwota od 200zł netto.

strony raciborz